Jdi na obsah Jdi na menu
 


SG-1

Příspěvky

News mix #7: Christopher Judge

9. 1. 2008

Rage of Angels
Christopher Judge a Brad Turner (producent seriálu 24 oceněný cenou Emmy) dostali od MGM zelenou pro vytvoření pilotního dílu Rage of Angels, což je drama sledující na zemi putování anděla Gabriela a jeho nepřítele Lucifera.

Scénář pro dvouhodinový pilot začal Judge psát krátce po ukončení SG-1, kdy se k němu připojil i Turner, který režíroval epizody SG-1 „Touchstone“, „Origin“ a „Beachhead“.

"Opravdu sem chtěl názor od lidí které respektuji, kteří mi jak jsem věděl, řeknou pravdu"..."Brad přečetl scénář a hned řekl: "…chci být toho součástí. Co chceš abych dělal?"
 

Shanks a Doig v EUReKA

9. 1. 2008

Michael Shanks („Daniel Jackson“) a Lexa Doig („Dr. Carolyn Lam“) si zahrají ve 2. sezoně seriál Eureka. Lexa se objeví v epizodě „Maneater“ plánované na 18. září a zahraje si bioložku, která povede seminář sexuálního harašení pro Global Dynamics.

Následující týden, tedy 25. září, si Shanks v epizodě „All that Glitters“ zahraje geniálního sexy umělce, který vytvořil kovovou sochu, co se následně proměnila ve zlato.

Další informace o seriálu můžete najít např. na českých stránkách Eureka Project.
 

DVD obal Ark of Truth

9. 1. 2008

Fox Home Entertainment zveřejnil finální podobu DVD obalu připravovaného DVD filmu Stargate: The Ark of Truth, který budou mít svou premiéru 11. března letošního roku.

Více informací o DVD vydání filmu můžete zjistit na následujícím odkazu.
 

Vydání Stargate filmů odloženo na příští rok

18. 8. 2007


Vydání Stargate filmů odloženo na příští rokAno je to tak, zrak vás neklame, jsme opět zpět, po dlouhé době neaktualizací, během které se mimochodem ve stargate světe děli až dramatické události od oznámení o pozdějším nasazení filmů, až po dech beroucí spoilery, které ve většině případů u fanoušků neprobouzejí zrovna optimistické pocity, se budeme snažit opět přinášet aktuální zpravodajství. Shrňme si úvodem a oslavme tak náš ...
 

News mix #6

10. 8. 2007

 

Budou v Universe známé tváře?

12. 7. 2007

S množstvím článků, které se vyrojily po konci Stargate SG-1, se objevil jeden, ve kterém jsou nové informace o připravovaném třetím Stargate seriálu.

V článku na Post-Gazette.com Brad Wright mluví o možnosti vidět staré známé tváře v Universe.
 

Stargate: Continuum sneak peek

12. 7. 2007

Na oficiálním webu Stargate (MGM) byl nedávno uveřejněn nový sneak peek pro připraovaný film Stargate: Continuum, který je z dílny Brada Wrighta a režie se ujal Martin Wood.

Ve videu účinkují Amanda Tapping a Ben browder, kteří mluví o příběhu filmu a také o tom jaké bylo natáčení v Antarktidě.
Pozor na spoilery, jelikož Tapping jich několik významnějších prozradila.
Odkaz na sneak peek (web MGM)
Odkaz ke stažení sneak peek
 

Ark of Truth až v 2008, další filmy

26. 6. 2007

 První ze Stargate direct-to-DVD filmů budou mít svou premiéru nejdříve začátkem 2008, jak prozradilo Twentieth Century Fox. MGM původně plánovalo vydat The Ark of Truth již tento podzim.

Film je nyní v postprodukci a pracuje se na náročných vizuálních efektech.
Druhý direct-to-DVD film, Stargate: Continuum, bude také pravděpodobně vydán v 2008, někdy po The Ark of Truth.
 

Cooper o Arše Pravdy

26. 6. 2007

Pozor obsahuje spoilery!! Když bylo oznámeno, že příběh SG-1 bude pokračovat [prozatím] dvěma filmy, tak se fanoušci začali ptát: „Co je Archa Pravdy?“

Krom toho že je to název prvního připravovaného filmu, který bude v dějové linii navazovat na konec 10. sezony, tak Archa Pravdy je důležité a cenné zařízení, které by mohlo zvrátit průběh probíhající války s Ori. Tyto informace prozradil výkonný producent Robert C. Cooper.
 

Epizody SG-1 10 sezona

13. 6. 2007

Názvy dílu jsou odkazy na podrobnější rozbor.